MEPAK MAKİNA ELEKTRİK SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Mepak 2003 yılında makine, kalıp, metal parçaları, otomasyon sistemleri imalatı ile üretim hayatına başlamış olup, Bolu organize sanayi bölgesinde 10,000 m2 arazi üzerinde 6.000 m2 kapalı alana sahip son teknoloji ile donatılmış fabrika binamızda 100 ‘ün üzerinde uzman kadro çalışanı ile Otomotiv ve Beyaz eşya sektörüne bağlantı elemanları üreterek sektöre bir alt tedarikçi konumuna ulaşmıştır.

KURUMSAL PROFİL

CNC Torna, CNC Kayar Otomat Tezgahları ile Otomotiv ve Beyaz Eşya sektörüne Talaşlı Parça imalatı.

MİSYON

Müşteri özel isteklerine uygun, yüksek kalite ve etkin lojistik akışlı üretim sağlamak.‎‎‎‎‎‎‎‎‎

VİZYON

Yenilikçi düşüncemiz ve yenilikçi teknolojik makine parkurumuzla, dünya ile rekabet edebilir bir tedarikçi olmak.

ÇALIŞAN MUTLULUĞU

Mepak çalışanlarının refah seviyesine sosyal haklarına sahip çıkarak kocaman bir aile olma felsefeni kendine ilke edinerek hayatına devam etmektedir.

YENİLİKÇİ

Her zaman güvenilir ürün kalitesi sunan Mepak teknolojik gelişmelere paralel olarak yatırım politikasıyla müşterilerin sadece bugün değil gelecekteki hedeflerini karşılamaya hazır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İlk günden bugüne kadar ön planda tutan ve yenilikçi teknoloji anlayışı ile yılların tecrübesini birleştiren Mepak; güvenilir, sağlam ve en kaliteli ürünleri üretmeyi hedeflemeyi sürdürmektedir.

Mepak Makina

humble-image
2003
MEPAK Kuruluş

Mepak, Kalıp, Metal Parçaları, Otomasyon Sistemleri İmalatı ile Üretim Hayatına Başlamıştır.

humble-image
2010
İvme

CNC Torna, CNC Otomat Tezgahları ile Otomotiv ve Beyaz Eşya Sektörüne Talaşlı Parça İmalatına Başlamıştır.

humble-image
2020
Bolu 6.000 m² Alanlı Tesisimiz

Bolu organize sanayi bölgesi 6.000 m² kapalı alana sahip son teknolojili fabrika binamızda hizmet vermekteyiz.

Global Üretim Tesislerimiz

Mepak 2003 Yılında Makine, Kalıp, Metal Parçaları, Otomasyon Sistemleri İmalatı İle Üretim Hayatına Başladı.

2010 Yılından İtibaren CNC Torna, CNC Kayar Otomat Tezgahları İle Otomotiv Ve Beyaz Eşya Sektörüne Talaşlı Parça İmalatı İle İvme Kazanan Mepak Bugün İstanbul Ve Ankara Gibi İki Dev Sanayi Şehri Ortasında.

Bolu Organize Sanayi Bölgesinde 10,000 M2 Arazi Üzerinde 6.000 M2 Kapalı Alana Sahip Son Teknoloji İle Donatılmış Fabrika Binamızda 100 ‘Ün Üzerinde Uzman Kadro Çalışanı İle Otomotiv Ve Beyaz Eşya Sektörüne Bağlantı Elemanları Üreterek Sektöre Bir Alt Tedarikçi Konumuna Ulaşmıştır.

Mepak Metal Talaşlı İmalat, Sac Levha Baskı Şekillendirme Sektöründe Yüksek Kalite Hızlı Reaksiyon Hızlı Teslimat İle Müşterilerimizin Gözünde Vazgeçilmez Olmayı En Yeni Ve En Teknolojik Makinalarla Üretimi Gerçekleştirmeyi Hedeflemektedir.

Mepak İso 9001 2015 Kalite Yönetim Sistemine Sahiptir.

Müşterilerine İşçilik, Malzemeli İşçilik Olarak Çözümler Sunan Mepak Bugün Aylık Soğuk/Sıcak Dövme Ve Soğuk Çekme Transmisyon Millerin Toplamda Aylık 400 Ton Çeliğin Talaşlı İmalatı İle Otomotiv Sektörüne Aylık Bir Milyon Yedüyüz Bin Adet Aşık Bir Milyon Adet Z-Rot Mil Üretmektedir.

MEPAK MAKİNA

  • 10000

    TOPLAM ALAN

  • 6000

    KAPALI ALAN

  • 100

    ÇALIŞAN